Polecamy

6 medali karateków z Niekłania na turnieju w Malanowie Wyróżniony

23 marca w Malanowie koło Turka odbyły się Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski Karate Kyokushin. Turniej ten zgromadził 230 zawodników z 25 ośrodków z całej Polski. Rozgrywane były konkurencje kata (formy) oraz kumite (walka).

Z sekcji karate w Niekłaniu Wielkim, którzy na co dzień trenują w SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-Kamienna pod okiem sensei Zbigniewa Zaborskiego wystartowała czwórka zawodników: Aleksandra i Julia Domagała, Szymon Zych oraz Wiktor Janus, którzy zdobyli 6 medali. W kata na trzecim stopniu podium stanęli Ola i Szymon. W kumite swoją kategorię wgrał Szymon. Pozostała trójka Julia, Ola i Wiktor zostali sklasyfikowani na trzecim miejscu. Klub ze Skarżyska zdobył 15 medali.


reklama


Przed zawodnikami prawdziwy maraton startów. Już w najbliższą sobotę 30 marca w Leżajsku odbędą się Mistrzostwa Makroregionu oraz turniej Bushi-Do w Starachowicach, następnie 6 kwietnia Międzynarodowy turniej w Kobierzycach oraz turniej Sendomiria w Sandomierzu. Z kolei 13 kwietnia w Kielcach Grand Prix Polski.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media