Polecamy

Pijacki drift zakończony zatrzymaniem

Funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Stąporkowie zatrzymał nietrzeźwego kierującego fordem, który po nieudanym „driftowaniu” stracił panowanie nad kierownicą i zjechał z drogi. 23-latek chciał uciec z miejsca zdarzenia. Zdecydowana postawa policjanta doprowadziła do szybkiego ujęcia nietrzeźwego mężczyzny.

W sobotę po południu w miejscowości Barycz funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Stąporkowie, w czasie wolnym od służby zauważył, jak nieodpowiedzialny kierowca forda jadąc drogą szutrową wprowadził swój pojazd w poślizg. W pewnym momencie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierę drewnianego mostu, a następnie zjechał z nasypu drogi.


reklama


Widząc to policjant od razu pobiegł na miejsce zdarzenia. Od kierowcy wyczuwalna była woń alkoholu. Wobec powyższego funkcjonariusz zabrał mu kluczyki i uniemożliwił oddalenie się z miejsca zdarzenia. Następnie policjant wezwał kolegów po fachu z koneckiej jednostki, którzy sprawdzili stan trzeźwości 23-letniego kierowcy forda. Okazało się, że ma on w swoim organizmie blisko 2 promile alkoholu. Teraz jego zachowanie oceni sąd.

Opr. MP
Źródło: KPP w Końskich

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media