Polecamy

Szczęśliwe odnalezienie zaginionej

Szczęśliwe odnalezienie zaginionej Szczęśliwe odnalezienie zaginionej

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Końskich insp.dr Waldemar Cisowski wspólnie z Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego w Końskich podisnp. Grzegorzem Michorkiem odnaleźli poszukiwaną 58 –letnią kobietę, która dzień wcześniej w godzinach porannych wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Dzięki dużemu zaangażowaniu koneckich policjantów kobieta została szybko odnaleziona i przekazana pod opiekę rodzinie.


reklama


Wczoraj w godzinach porannych o zaginięciu kobiety powiadomił jej mąż. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń policjantów kobieta z uwagi na stan zdrowia miała trudności w poruszaniu się oraz mogła mieć myśli samobójcze. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli intensywne poszukiwania 58-latki.

Około godziny 13:20 Komendant Powiatowy Policji w Końskich insp. dr. Waldemar Cisowski wspólnie z Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego podinsp. Grzegorzem Michorkiem na drodze krajowej nr 74 w okolicach miejscowości Grębenice odnaleźli poszukiwaną kobietę, która szła wzdłuż drogi. Dzięki sprawnym działaniom policjantów zaginiona została szczęśliwie odnaleziona i przekazana pod opiekę rodzinie.

mp / kpp

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media