Polecamy

Po spotkaniu Jerzego Materka z mieszkańcami. "Rozmowy dają najwięcej”

Kampania Jerzego Materka – niezależnego Kandydata na Posła RP z listy Koalicji Obywatelskiej wkroczyła w kolejny etap. Po akcji zbierania podpisów poparcia oraz kwestiami związanymi z przygotowaniem i kolportażem materiałów promocyjnych przyszedł czas na moment najważniejszy, czyli bezpośrednie spotkania z wyborcami.

Pierwsze gminy, które Jerzy Materek odwiedził na swojej wyborczej trasie to: Pawłów i Brody.

- Rozmowy dają najwięcej. Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z ludźmi. To właśnie tutaj, nie w Warszawie toczy się Ich codzienne życie, tu mają swoje problemy, które trzeba rozwiązać. By godnie Ich reprezentować w Sejmie chcę wsłuchać się w oczekiwania – mówi Materek.

W spotkaniach z mieszkańcami gminy Pawłów i Brody kandydata wspierają lokalni samorządowcy i społecznicy, min. Izabela Wrona – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Starachowickiego i Ewa Skiba – Wiceprezydent Miasta Starachowice.

- Gminy Pawłów i Brody to bardzo ważne punkty na mapie zarówno Powiatu Starachowickiego, jak i Województwa Świętokrzyskiego. Gmina Pawłów to tereny rolnicze, które wymagają wsparcia np. w zakresie produkcji żywności ekologicznej. Z kolei Gmina Brody posiada ogromny potencjał turystyczny, który, w oparciu o Zalew Brodzki, powinien być odpowiednio stymulowany przy udziale środków rządowych – tłumaczy Jerzy Materek.

Kandydat na Posła do 11 października chce odwiedzić wszystkie gminy naszego województwa, bezpośrednio spotykając się z mieszkańcami.


reklama


- Myślę, że ludzie mają już dosyć Polityków, którzy kontaktują się z nimi wyłącznie za pomocą mediów. Jako Kandydat niezależny i obywatelski chcę być wyrazicielem oczekiwań zwykłych ludzi w Sejmie RP. Zapraszam serdecznie na spotkania ze mną oraz do bezpośredniej rozmowy. Nie boję się trudnych tematów, każda opinia jest dla mnie wartościowa – kończy Materek.

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media