Polecamy

Jerzy Materek z kampanią w powiecie koneckim (zdjęcia)

Jerzy Materek we wtorek spotkał się z mieszkańcami powiatu koneckiego. „To bezpośrednie rozmowy z wyborcami są najważniejsze” – podkreśla kandydat do sejmu w tegorocznych wyborach parlamentarnych.

To kolejny przystanek na mapie spotkań z mieszkańcami województwa. Tego samego dnia Jerzy Materek odwiedził także Skarżysko-Kamienną.

Na terenie naszego powiatu kandydat przez lata jako doradca energetyczny promował rozwiązania służące ochronie środowiska przynoszące oszczędności w domowych budżetach.

- Końskie i Stąporków to miasta, z którymi związany jestem od wielu lat. Dlatego też w pracy posła na Sejm RP dobro mieszkańców powiatu koneckiego będzie nadal w centrum mojej uwagi – mówi Jerzy Materek. - Moje działania pomogły lokalnej społeczności zmniejszyć zużycie ciepła i wody co przyczyniło się do oszczędności w domowych budżetach.

Materek, omawiając swoją działalność na terenie powiatu koneckiego wymienia także pomoc w rozpoczęciu procesu modernizacji instalacji centralnego ogrzewania, a później wykonywania kompleksowych termomodernizacji budynków.

W Końskich Materek organizował też konferencje wspólnot mieszkaniowych, gdzie nagradzane były najbardziej energooszczędne wspólnoty.

- Dzięki temu mieszkańcy uzyskali duże oszczędności, a Końskie i Stąporków wyglądają dużo ładniej. Teraz kandyduję w wyborach do Sejmu RP po to, by na większą skalę promować rozwiązania służące ochronie środowiska. Zamierzam aktywnie uczestniczyć w procesie zmian prawa.

Jerzy Materek jest członkiem Zarządu Powiatu Starachowickiego. Odpowiada za sprawy związane z inwestycjami i gospodarowaniem nieruchomościami. Zanim podjął pracę w samorządzie powiatowym, był przedsiębiorcą i doradcą energetycznym.

Promotor racjonalizacji zużycia nośników energii (węgiel, gaz, ropa naftowa) oraz działań mających na celu zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Organizator i uczestnik konferencji i szkoleń poświęconych problematyce dotyczącej zużycia wody i ciepła.

Współzałożyciel Stowarzyszenia Agroturystycznego „Puszcza Jodłowa”, współzałożyciel i były prezes Towarzystwa Przyjaciół Suchedniowa, współzałożyciel i członek Regionalnego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości. Jako społecznik zainicjował między innymi powstanie Uczniowskich Klubów Sportowych oraz Łuczniczego Ludowego Klubu Sportowego „Olimpia”.

Prywatnie ojciec prezydenta Starachowic Marka Materka.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media