Polecamy

Kampania #naszóstkę – konwencja Jerzego Materka (zdjęcia)

Już tylko dni dzielą nas od wyborów parlamentarnych. Dla kandydatów jest to ostatni moment, aby przekonać wyborców do zaznaczenia swych głosów właśnie przy ich nazwisku na liście.

Na ostatniej prostej kampanii 9 października sala Hotelu Europa wypełniła się sprzymierzeńcami Jerzego Materka. Konwencję wyborczą poprowadzili Marta Wójcik oraz Piotr Wójtowicz, a muzyczną oprawę wydarzenia zapewniła wieloletnia podopieczna Starachowickiego Centrum Kultury, Julia Dudek.

Wśród gości znaleźli się: Starosta Powiatu Starachowickiego Piotr Babicki, Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek, Zastępca Prezydenta Miasta Starachowice Ewa Skiba, Pełnomocnik Prezydenta Miasta Starachowice Aneta Masternak, Starosta Powiatu Ostrowieckiego Marzena Dębniak, Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński, Wiceprezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Piotr Dasios, Burmistrz Miasta i Gminy Wąchock Jarosław Samela, Wójt Gminy Obrazów Krzysztof Tworek, Zastępca Prezydenta Kielc Arkadiusz Kubiec oraz Adwokat Sławomir Gierada.

W trakcie spotkania każdy z wyborczych sprzymierzeńców Jerzego Materka zabrał głos. Wystąpienia zaproszonych gości rozpoczął prezydent Marek Materek – syn kandydata do parlamentu. W trakcie wydarzenia wielokrotnie podkreślano wagę czynnego udziału obywateli w wyborach oraz wartość oddania głosów na ludzi, którzy będą troszczyć się o wspólne dobro narodu – ponad podziałami.

- Tata uczył nas zawsze i tak naprawdę prosił nas o to, żeby być dobrym człowiekiem i żeby mieć wielkie serce. W tych wyborach mamy okazję wybierać przedstawicieli do parlamentu. Chciałbym, żeby w polskim parlamencie znajdowały się osoby, które są dobrymi ludźmi i mają wielkie serce, dlatego zachęcam państwa do oddania głosu na Jerzego Materka – mówił syn samorządowca.

- Czuję się zaszczycony, bardzo szczęśliwy, że jestem częścią drużyny. Drużyny, która charakteryzuje się stuprocentową skutecznością. Drużyny, która wygrała dwukrotnie w mieście Starachowice. Drużyny, która jednokrotnie, jak dotychczas, wygrała w powiecie starachowickim i drużyny, która w osobie Jerzego Materka wygra również w niedzielę dla województwa świętokrzyskiego. Jestem o tym przekonany – podkreślał Piotr Babicki.

- Zaangażowanie samo się obroni, nie patrzę na to, pod jakim szyldem kandyduje Jerzy Materek – dodawał Krzysztof Tworek.

Jak podkreślali goście, podczas  kampanii wyborczej Jerzy Materek uścisnął tysiące rąk i są to ręce, które ich zdaniem, zapewnią mu sukces.

O tym, czy rzeczywiście tak się stanie, przekonamy się już niebawem.

Tekst: Aleksandra Kwiecień

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media